Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

Pasitikome naujus mokslo metus

Neįprastai, bet iškilmingai nuskambėjo tautinė giesmė ir mokyklinis skambutis mokyklos kieme rugsėjo pirmąją. Šiemet 1 ir 4 klasių mokiniai rinkosi į pirmąją ir paskutiniają rugsėjo pirmosios šventę „Papartyje“, o 2-3 klasių mokiniai ir jų artimieji atvyko vėliau į antrąjį renginį. Pirmokai susirado savo klasių raides spalvinguose balionuose: Ilona - Ia, Edita - Ib, Rūta - Ic klasės mokytojos. Į svečius netikėtai atvyko voveriukas Tornas, sveikinęs vaikus su švente ir kvietęs juos sportuoti. Mokyklos direktorė linkėjo visiems saugoti sveikatą ir būti sveikiems šiais ypatingais mokslo metais. Pirmą kartą klasių pirmosios pamokos vyko mokyklos kieme ir tai sąlygojo tėvelių galimybę dalyvauti ir iš tolėliau stebėti pirmąją pamoką. Dėkojame tėveliams už apsaugos priemones ir saugius atstumus nuo mokinių. Džiugu buvo matyti rudeninę gėlių jūrą.
Informaciją parengė pavaduotoja Elona.

Skaityti daugiau...

Joninės „Papartyje“

Kukliai pasveikinti mokyklos dirbantys Jonai: trys iš 5 dirbančių vyrų „Papartyje“: mokytojas, ūkvedys ir budėtojas. Garbė mokyklai turėti gražaus lietuviško prasmingo vardo darbuotojus.  Kitaip ir negali būti - tikri stebuklai Rasų šventės išvakarėse, kai nakčia pražysta paparčiai.

 

 

 

Skaityti daugiau...

Tėvelių AČIŪ

Noriu nuoširdžiai padėkoti mokyklai už puikų, sistemingą nuotolinio darbo organizavimą. Nuostabiausiai 1c klasės mokytojai Ievai Guzevičienei, už, net per nuotolinį mokymą, jaustą rūpestį, meilę ir šilumą, puikiai paruoštą, susistemintą ir visada laiku pateiktą informaciją, įdomias pamokas, konsultavimą bet kuriuo metu ir nuostabų, šiltą bendravimą, rūpestingą bendradarbiavimą su tėvais.
Taip pat didelis AČIŪ muzikos mokytojai Eglei Ažukienei už nuotolines muzikos pamokas, ruoštas įdomias skaidres, būrelio veiklą, vaikuose ugdomą meilę muzikai ir šiltą bendravimą, puikų bendradarbiavimą su tėvais.
Šokių mokytojai Loretai Dirvelienei ir tikybos mokytojai Gintarei Litvaitienei už pastangas ir sunkų darbą bei geranoriškumą, šiuo neįprastu laikotarpiu, kuris puikiai parodė, kad jūsų mokykla puikiai susitvarko su visais iššūkiais. Labai džiaugiamės, kad mūsų dukra Atėnė lanko šią šaunią mokyklą :)
Gero poilsio visiems ir gražios vasaros :)
1c klasės mokinės Atėnės Čistovaitės tėveliai.

Tėvų padėkos

IIb kasės Simonos mama Rutkauskienė Dalė gyrė jauną, bet labai atsakingą mokytoją Ingridą Jakovičienę, kuri skyrė pakankamai individualaus dėmesio ugdytiniams, bei kantriai sprendė kasdienius sunkumus.
Ia klasės Nojaus mama Laura Meškauskienė, Elzės Perminaitės mama Lina, Elijos mama Aušra dėkojo pirmus metus dirbančiai pradinių klasių mokytojai Gretai Minkutei už puikias nuotolinio ugdymo virtulaias pateiktis, vaikų darbų parodas, džiugias paskutines pamokas.
Ia Elijos mama Aušra dėkojo ir šokių mokytojai Loretai.

 

Šokių būrelio sezono pabaiga

Štai ir vasarėlė!!! Po ilgos nesimatymo (karantino) pertraukos šiandien, birželio 2 dieną, visi šokių būrelio vaikai susitikome lauke prie "Paparčio" mokyklos ir labai linksmai bei sportiškai užbaigėm mokslo metus!
Organizavom šokinėjimo su šokdynėm varžybas. Jas laimėjo Rugilė (3c kl.) ir Smiltė (4a kl.). Taip pat šokome!  Ir labai puikiai sekėsi, nes čia čia čia ir salsa - mėgstamiausi vaikų šokiai. Na o kaip sporto diena be kvadrato...
Kadangi šokėjų susirinko daug, tai ir emocijų buvo daug. Nugalėjo draugystė!  Šokėjai buvo pavargę ir laimingi!
Ačiū visiems atvykusiems į mūsų šventę. Gražios ir prasmingos vasaros!
Šokių mokytoja Loreta.

Skaityti daugiau...

Ačiū

Be galo jumis didžiuojamės, kad nuotolinio ugdymosi laikotarpiu jūs įvertinote naujai mokytojų darbą ir jo svorį jūsų vaikų ugdyme.
Dėkoju iš anksto už materialinę paramą Ia mok. Adrijos tėveliui Vytautui Kisieliui (pasiūlė dailės būreliui kartono lakštų).
Tado Lesmonavičiaus mama Diana sako, kad ji neptyrė jokių nepatogumų kaip mama, nes jos berniukui mokytojai patys skambino ir konsultavo dėl prisijungimų problemų, pagalbos individualiai telefonu.
Ačiū Tado muzikos mokytojai Eglei, anglų k. mokytojai Daivai, ir MOKYTOJŲ MOKYTOJAI JOLITAI.