Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

Džiaugiamės Mato muzikavimu

Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla sveikina  su vasaros pradžia ir linki didelės sėkmės, geros nuotaikos! „Paparčio“ 1a klasės mokinys Matas Urbonavičius groja saksofonu.
Mokytoja Ilona.

 

2021-06-01 Vaikų gynimo diena

Birželio 1 d. mokykloje paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Mokiniai puošė savo klasės duris, kūrė herbą, dalyvavo parodoje „Laiminga vaikystė“ bei projektinėje veikloje „Vaikų gildijos žiedai“. Mokykloje aidėjo muzika bei vaikų juokas, o vaikų darbeliai dar labiau „šildė“ dieną.
Informaciją parengė psichologė Laura Lipkytė.

 

 

 

Skaityti daugiau...

NUŠVITO SAULĖS SPINDULĖLIS

Gegužės mėn. IVc klasės mokinės  Kamilė ir Miglė, vadovaujamos mokytojos Jolitos, labai sėkmingai pasirodė Kauno miesto švietimo įstaigų IV klasių mokinių savo kūrybos konkurse „Saulės spindulėlis“, skirtame Kauno gimtadieniui paminėti. Mergaitės su mokytojos pagalba sukūrė eilėraštį apie vaivorykštę ir nuostabiai  jį iliustravo. Džiaugiamės, kad konkurso organizatoriai - Kauno Dainavos progimnazija rado rėmėjų ir išleido vaikų kūrybos knygelę.
Pavad. Elona.

 

 

Skaityti daugiau...

4c Domanto sėkmė

Balandžio 16 dieną 4c mokinį Domantą ir visos klasės vaikus pasiekė džiugi žinia. Domantas dalyvavo respublikiniame gamtosaugos konkurse „Aš noriu išlikti“ ir laimėjo jame III-ją vietą iš 150 dalyvavusių konkurse Lietuvos mokyklų. Jo sukurtas lipdinys nykstantis Lietuvos paukštis kukutis patiko ir už jį balsavusiems vaikams, ir komisijai, kuri ir skyrė trečiąją vietą. Domantas apdovanotas diplomu, knyga ir džemperiu su konkurso emblema. Džiaugiamės gražiu laimėjimu ir linkime kūrybinės sėkmės.
Informaciją parengė mokytoja Jolita Čistovienė.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLO UNIVERSITETO PADĖKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Didžiuojamės pirmoku

Didžiuojamės 1a klasės mokiniu Deimantu Jakštu pirmokų grupėje tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2021 laimėjusiu 3 vietą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVIEČIAME Į VIRTUALIĄ PARODĖLĘ...

DAILĖS IR KERAMIKOS BŪRELIŲ MOKINIAI KVIEČIA VISUS PASIDAIRYTI PO PARODĖLĘ, SKIRTĄ ATSKUBĖJUSIAM PAVASARIUI.
PRISTATOME NUOTOLINIŲ DAILĖS IR KERAMIKOS BŪRELIŲ MOKINIŲ SUKURTUS DARBELIUS IR TIKIMĖS KAD JIE NUKELS VISUS Į PAVASARIO DŽIUGIAS AKIMIRKAS, SUTEIKS ŠILUMOS IR DŽIAUGSMO, BEI PRASKAIDRINS KASDIENYBĖS RUTINĄ...
DĖKOJU DAILININKAMS UŽ JŲ KŪRYBIŠKAS MINTIS IR ŠILTUS DARBELIUS, TIKIUOSI VĖL GREITAI SUSITIKSIME MOKYKLOJE IR SUKURSIME DAR DAUGIAU DARBELIŲ, KURIE DŽIUGINS TĖVELIUS, DRAUGUS IR ARTIMUOSIUS. PRISTATYSIME PARODĖLES IR DALYVAUSIME KONKURSUOSE...
AČIŪ VISIEMS, RADUSIEMS LAIKO IR NORO KURTI KARTU!
DAILĖS MOKYTOJA EDITA VALINSKIENĖ.

Skaityti daugiau...

Žemės diena

Paparčio“ ketvirtokai dalyvavo virtualioje pamokoje žemės dienai.
PAŽYMA DĖL RESPUBLIKINIŲ BENDRADARBIAVIMO PAMOKŲ ORGANIZAVIMO.

 

 

 

 

Balandis - švaros mėnuo

„Balandis – švaros mėnuo“. Visuomenės sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė balandžio mėnesį, kartu su pirmų ir antrų klasių mokiniais prisiminė pagrindinius asmens higienos principus. Kaip teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. Asmens higienos įgūdžiai žmogui formuojami jau vaikystėje. Todėl vaikus nuo mažens turime pratinti plauti rankas, kad įgytų svarbius higienos įgūdžius.
Mokiniai prisiminė taisyklingus rankų plovimo žingsnelius: „rankyčių pasisveikinimas, nugaryčių plovimas, delniukų pakutenimas, saulyčių piešimas“ ir kt.
Informaciją parengė visuomenės sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė.

Skaityti daugiau...

„ŽYDINTIS MEDIS“

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „ŽYDINTIS MEDIS“ dalyvavo 1b ir 1c klasių mokiniai. Savo meninius sugebėjimas vaikai perteikė piešiniuose. Darbeliuose atsispindėjo pavasaris, žydinčiai medžiai. Patys meniškiausi, originaliausi, atitinkantys konkurso reikalaimus piešiniai buvo atrinkti ir išsiųsti į konkursą. Už dalyvavimą konkurse visi dalyviai gavo padėkas. 1b klasės - Emilis Stoškus, Milda Vanagaitė, Emilis Stančauskas. 1c klasės – Eva Kuznecova, Judita Donec, Arnas Mackevičius, Monika Ivaškevičiūtė.
Informaciją parengė mokytojos  Edita Suchockienė, Rūta Jasionienė.

 

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...