Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

1-4 klasių Kalėdinių atviručių paroda

Parengė Tikybos mokytoja Gintarė Litvaitienė ir mokiniai.

 

 

 

 

Mokiniai ir mokytojai kuria edukacines aplinkas

Sveikiname ketvirtokų mokytojas Daivą ir Neringą, iniciavusias mokinių kūrybinį procesą edukacinių aplinkų kūrimui: laisvalaikio grupėje, ketvirtokų laiptinėje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

Dovana už akciją „Mes rūšiuojam“

2020-10-15 mokiniams už surinktas pavasarį baterijas padovanotos 6 vaikiškos knygelės iš Kygos.lt
Čipolino nuotykiai
Kiškutis Mikutis
Dabar mokausi apie pinigus
Kakės Makės atradimai. Laikas. Užduotys
Skaityk su manim: skiemenuotos pasakos vaikams
Kiškutis Mikutis. Noriu pažinti save

Knygeles galima pasiimti mokyklos bibliotekėlėje.

 

 

 

 

 

 

Tėvų savipagalbos akcija „Dovanoju“

2020-11-06 dalinant maisto davinius šeimoms, gaunančioms nemokamą maitinimą kilo 7 mamyčių iniciatyva - pasiūlymas perduoti maisto davinių krepšelius labiau reikalingoms paramos šeimoms.
Socialinė pedagogė pasitarė su kolektyvu ir administracija bei perdavė šiuos maisto krepšelius nepasiturinčioms, daugiavaikėms ir kitaip stokojančioms mokinių šeimoms. PAGIRTINA.
Didelį dėkui  sakome ir kviečiame į naujas geros mokyklos kūrimo iniciatyvas.
Informaciją perngė pavad. Elona.

 

 

 

 

 

2020-11-16 Tolerancijos dėlionė

Pirmadienį visi „Paparčio“ mokinukai kūrė detales „Tolerancijos dienos“ paminėjimui, kurį inicijavo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas. Mokiniai kalbėjosi apie tolerancijos svarbą mūsų aplinkoje, savo kūrybinių darbų dėlionėmis papuošė mokyklos ir klasių erdves.
Informaciją parengė pavad. Elona.

 

 

Skaityti daugiau...

Atnaujintos mokyklos aplinkos

Mokyklos bendruomenė: darbuotojai, mokytojai ir mokiniai nuolat kuria ir puošia mokyklos aplinkas edukacinėmis priemonėmis ir vaikų darbų parodomis.
Didžiuojamės, kad dar trejose klasėse įrengtos interaktyvios lentos; šiuolaikinei pamokai organizuoti naudojamos net keturios MozaBook programos.
Sporto salėje atsirado šuolio iš vietos į tolį matavimo skalė - mokinių fizinio pajėgumo lygiui nustatyti (pagal ŠMSM įsakymą),
Ne tik savo klasės, bet ir mokyklos aplinkas gražiais ir išradingais darbais puošė Ia, Ib, IIb, IIIb, IIIc, IVa, IVb, IVc klasių ugdytiniai.
Keramikos būrelio  mokiniai nulipdė darbelių rudenio tematika.
Būrelio ,,Tarp žemės ir dangaus" vaikai kartu su būrelio mokytoja parengė edukacinį stendą apie planetas.
Muzikos mokytoja inicijavo penklinės atsiradimą muzikos kabineto lentoje.
Prie valgyklos įrengtas TV su savaitės meniu: vyresni mokiniai susipažįsta su meniu, jaunesnieji mokosi skaityti...
Parengė pavad. Elona.

Skaityti daugiau...

Ačiū Novatorei Daivai Žukaitytei

IVa klasės mokinių nuomone, jų mokytoja Daiva  moko juos kitaip nei  kitos mokytojos. Ji organizuoja daugiau išvykų, skiria dėmesio jų elgesio kultūrai. Daiva labai draugiška ir mielai suteikia visokių pagalbų kolegoms. Ypatinga padėka mokytojai už apgalvotų edukacinių aplinkų klasėje kūrimą, už investuotą laiką ir sumanius sprendimus, ugdančius ketvirtokų savistabą, savivertę ir mąstymą.
Parengė pavad. Elona.

 

 

 

 

 

 

 

Šventinė moliūgų savaitė

Nuo pirmadienio mokyklos erdvėse randasi keisti ir labai spalvingi moliūgai. Tai mokiniai puošia juos spalvomis ir dekoracijomis, lipdo ant jų įvairiausias puošmenas, stebi kitų ir džiaugiasi savo darbais.
Ilgajame koridoriuje netikėtų spalvų moliūgų alėjoje šypsosi ir džiugina vaikus IVa mokinių kūryba. Papartynų laiptinėse dygsta mėlynos, žalios ir margos smagių veidų galvos. IVb klasės mokiniai ir jų mokytoja Neringa inicijavo „Moliūgų pievelės“ šventę, į kurią pakvietė visos mokyklos šeimas. Didžiuojamės, kad tęsiasi pernykštė smagi bendruomenės tradicija, sujungianti vaikų ir šeimų kūrybą, puošiant aplinkas ir smagiai kuriant kartu.
Informaciją parengė pavaduotoja ugdymui Elona.

Skaityti daugiau...

TAGregbis startavo „Papartyje“

Šį rudenį mūsų sveikatą stiprinančioje mokykloje net ir sunkinančiomis covid prevencijos sąlygomis mokyklos kieme visų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su nauja sporto šaka TAGregbiu (gaudynių principu paremta nekontaktinė regbio žaidimo forma). Net 20-yje pamokų treneriai Paulius ir Augustas supažindino vaikus su šios sporto šakos taisyklėmis, priemonėmis, komandiniu susiskirstymu. Pastebėjus mokinių susidomėjimą, treneriai nusprendė trečiadieniais ir penktadieniais po pamokų tęsti treniruotes A. Smetonos gimnazijos stadiono aikštelėje šalia mokyklos. Matydami, kad mokiniai net ir labai vėjuotomis ir šaltomis dienomis vis tik ateina į treniruotes, Tagregbio treneriai sprendžia mokinių treniruočių uždarose patalpose klausimą.
Ačiū už fanatiškai mylintiems šią sporto šaką treneriams, kurie uždega vaikus sportuoti lauke ir jungtis į komandinį žaidimą.
Pavaduotoja ugdymui Elona Kurklietienė.

 

 

 

Skaityti daugiau...

Košės dienos - „Didysis šaukštas“

Spalio 9 d., penkt., minint Pasaulinę košės dieną su Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos pirmokais valgykloje kūrėme „didžiojo“ košės šaukšto istoriją. Teisingai vaikų mitybos dienos pradžiai, yra labai svarbūs pusryčiai. Įvairių grūdų košėse gausu organizmui būtinų skaidulinių medžiagų, baltymų, pilnaverčių angliavandenių ir vitaminų.  
Daugiau kaip pusę 79 proc. pirmos klasės mokinių kiekvieną rytą ateina į mokyklą pavalgę pusryčius.
Kiekvienas pirmokas atsinešė iš namų savo mėgiamiausią košės „didįjį“ šaukštą.
Mokiniai bent akimirkai tapo šefais ir galėjo patys pasirinkti kuo pagardintą košę jie nori valgyti, ar su vyšniomis, braškėmis, o gal Chia sėklomis.
Taip pat „virėme“ košę pagal dainelę „viru viru košę“.
Dėkojame UAB „Šeimos valgykla“ darbuotojoms už paramą organziuojant šį udgomąjį renginį.
Parengė VSPS Sandra Kapeliorienė.

 

 

Skaityti daugiau...