Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

2022-06-09 Paskutinis skambutis „Papartyje“

Ketvirtadienio rytą pirmokai Ajus, Edita, Kristupas ir Milda varpelio skambesiu pakvietė ketvirtokus į paskutinę šventę - atsisveikinti su pradine mokykla. 60 ketvirtokų subėgo į aikštę, kur vyko paskutinės apibendrinančios mokymąsi pamokos: lietuvių kalba, matematika, pasaulio pažinimas... Baigiantys pradinio ugdymo programą mokiniai dainavo, šoko, šokdino savo tėvelius, atsakinėjo į klausimus, išsakė palinkėjimus mokyklai, dovanojo gėles.  Tėvai dėkodami mokyklai padovanojo sportavimui skirtų lankų, nuoširdžiai dėkojo pedagogams. Ketvirtokams įteiktos padėkos už puikų  ugdymąsi bei Pradinio išsilavinimo pažymėjimai. Mokyklos direktorė linkėjo mokiniams drąsos įveikti naujus ateities iššūkius. 

 

Skaityti daugiau...

VSB dėkoja UAB „Šeimos valgykla“

Mokslo metams einant į pabaigą, noriu Jums ir Jūsų visam kolektyvui padėkoti už puikius metus, kiek dirbu „Paparčio“ pradinėje mokykloje (jau beveik 6 metai), šie metai buvo patys šauniausi bendradarbiavimu, puikiai nusiteikusiu kolektyvu, kuris visada su šypsena pasitinka vaikus, darbuotojus. Skaniu ir kokybišku maistu, valgyklos personalas mus maitino ir net gal lepino :).
Suorganizavau Jūsų valgyklos darbuotojoms ekskursiją po mokyklą, būtent ketvirtokų klasių pusėje, kur jie dalinosi mintimis apie mokyklą prieš ją paliekant. Džiaugiuosi, kad ir vaikai matė daug gero valgykloje ir mėgavosi skaniu, sveiku ir su meile pagamintu maistu, nes visa tai spinduliuoja iš Jūsų darbuotojų.
O, kad kartais kažkas kažkam nepatiko natūralu, mes žmonės, svarbu kalbėtis ir bendradarbiauti. Jums parašius ar paskambinus, visada stengiatės viską suderinti ir išspręsti.
Visuomenės sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė.

 

 

Skaityti daugiau...

2022-06-03 Sveikatos stiprinimo ir bendrystės projektas

Birželio 3 d. trečiokai viešėjo J.Urbšio progimnazijoje, kur susipažino su ugdymo aplinkomis, dalyvavo sportinėse rungtyse ir užsiėmimuose. Dėkojame progimnazijos specialistams už puikų priėmimą. 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

2022-05-26 Atvirų durų diena

Gegužės 26-ąją mokykloje viešėjo „Tuko“ ir „Vaivorykštės“ priešmokyklinukai, susipažinę su veiklomis mokykloje, išbandę „Paparčio“ mokyklinį suolą, mokinio rolę.
Vakare į aktų salę susirinko tėveliai, kuriems papasakota apie mokykloje organizuojamą ugdymo procesą, UTA, pradinės išskirtinumus.  Direktorė atsakė į tėvelių klausimus.

Pavaduotojos ugdymui pranešimas.

 

 

Skaityti daugiau...

2022-05-12 Koncertas šeimai

Ketvirtadienio vakarą mokyklos aktų salė vos talpino susirinkusiuosius. Į sceną atkeliavo gausus Jaunučių choras „Papartėlis“, kurIam vadovavo muzikos mokytoja metodininkė  Laima Kasparevičienė. Renginio vedėja mokytoja Danutė Asakavičienė linksma klausimų atsakymų forma įtraukiai bendravo su publika. Skambėjo dainos tėvynei, gamtai, mamai, tėčiui, mokytojui... Artistiškai paruošti dalininkai puikiu vokalu džiuginu vaikų artimuosius.  Visa bendruomenė dainavo ir šoko kartu atlikdami kūrinį „Senelei“. 
Džiaugiamės ir dėkojame tėveliams už pagalbą ruošiantis šventei.

 

Skaityti daugiau...

Pavasario „olympiečiai“

Kovo mėnesį  apie 50 „papartiečių“ dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2022-Pavasario sesija“.  Tėvelių finansavimo dėka savo išmintimi mokiniai dalinosi lietuvių kalbos, matematikos, biologijos, anglų kalbos, IT srityse.  Šį kartą pagal dalyvių skaičių mokykla 118 respublikoje, tačiau dalyvauta 173 konkursuose, įvykdyta 94 proc. užduočių. 
Rezultatai: 
50 mokinių gavo dovanų tvarkaraščius ir tušinukus, 
163 diplomai įteikti mokiniams, 
10 mokinių gavo padėkas, 
163 mokiniai gavo diplomus, 
27 mokiniai gavo medalius, 
9 mokytojai gavo pažymėjimus.
100 proc. taškų surinko 
antrokai: V.Valančiūtė, M.Chvatkovas, B.Litvinaitė, D.Leonavičius ir D.Leonavičius, l.Liukaitis, M.Mikulevičiūtė, M.Vanagaitė, S.Žukovas, A.Kazakevičiūtė, A.Berlinskaitė, 
M.Urbonavičius, 
trečiokai: M.Rupšytė, P.Atkočiūnas, L.Balčiūnas, A.Žukauskaitė.
DIDŽIUOJAMĖS „PAPARTIEČIAIS“.

Skaityti daugiau...

2022-04-26 Šaukšto Šmaukšto stalo akademija

Pirmokų klasėse viešėjo edukatorė Irma. Pirmokai mokėsi tinkamai elgtis prie stalo, etiketo svečiuose, tinkamo įrankių naudojimo. Mokiniams buvo įdomu ir naudinga.

 

 

 

 

 

2022-04-22 „Draugystės tiltai 2022“

Balandžio 22 dieną Kauno Panemunės mokykloje vyko respublikinis ugdymo įstaigų pramoginių šokių sceninių kompozicijų festivalis „Draugystės tiltai 2022“, kuriame dalyvavo šauni „Paparčio“ pradinės mokyklos šokėjų komanda!

 

 

Skaityti daugiau...

2022-04-15 Velykinė edukacija

UAB „Šeimos valgykla“ edukatorė Asta trijose klasėse pravedė velykines edukacijas. Džiugu, kad gamindami dekoracijas mokiniai ne tik sužinojo naujų dalykų, bet ir įgijo konstravimo kompetencijų.
Balandžio mėnesio teminės edukacijos ataskaita

 

 

 

Skaityti daugiau...

2022-04-14 „Šaltinio“ viešnios

Mokykloje pagal bendradarbiavimo sutartį viešėjo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos devynių pradinių klasių mokytojų grupė. Mokytojos stebėjo pamokas, dalinosi patirtimis. 
Metodinės dienos „Laiminga „Paparčio“ pradinė“  darbotvarkė:
Susipažinimas ir mokyklos veiklos (išskirtinumo) pristatymas. 
Vizuali pažintis su ugdymo aplinkomis.  
9.35-10.45 pirmokų integruotų (pasaulio pažinimo, dailės, technologijų, muzikos, etninės kultūros) STEAM pamokų „Velykinis siurprizas“ stebėsena ir refleksija (prad. kl. mokytoja Neringa Vilimaitė, vyr. prad. kl. mokytoja Daiva Žukaitytė, prad. kl. mokytoja metodininkė Jolita Čistovienė).  
Diskusijos individualios mokinių pažangos ir STEAM temomis. 

Skaityti daugiau...