AKCIJA „SU ATŠVAITU SAUGIAU“

Lapkričio 6 d. pirmose klasėse bendruomenės pareigūnė Jovita Juršytė su policijos draugu šuniuku Amsiu apžiūrėjo ar mokiniai turi atšvaitus, bei priminė kaip svarbu juos segėti tamsiuoju paros metu.
8 dieną IVa klasės mokiniai – Vika Zieniūtė, Elzė Žižytė, Monika Geišaitė, Nojus Augūnas, Ugnė Petrovaitė ir IIIb Miglė Kontautaitė su socialine pedagoge organizavo akciją „Su atšvaitu saugiau“. Ryte mokyklos fojė klausė ateinančių mokinių ir juos atlydinčių tėvelių bei mokytojų ar jie tamsiuoju paros metu su savimi nešiojasi atšvaitus.
Akcijos metu iš viso apklausti  211 mokiniai, iš jų 186 (88%) atšvaitus turėjo, 25 mokiniai (12%) atšvaitų neturėjo. Taip pat apklausiti 43 tėveliai ir mokytojai, iš jų tik 22 (51%) turėjo atšvaitus,  21 (49%) atšvaitų neturėjo.
Didelė dalis pėsčiųjų žūva būtent tamsiu paros metu. Tėveliai, susirūpinkite savo vaikų ir pačių saugumu – įsigykite atšvaitą. Atšvaitas – gali išgelbėti gyvybę!
Parengė socialinė pedagogė Deimantė Navickienė.