Rašinių konkursas „Aš myliu savo senelius“

Kiekvienais metais Kauno miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis organizuoja  rašinių konkursą „Aš myliu savo senelius“ 2 - 4 klasių moksleiviams bei jų seneliams. Šiais metais konkursas buvo skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti. Konkursas skirtas stiprinti kartų ryšius ir formuoti teigiamą pagyvenusio žmogaus įvaizdį visuomenėje, ugdyti moksleivių pagarbos, tolerancijos jausmą.
Mokiniai ir jų seneliai kūrė literatūrinę pasaką tema „Mano vaikystės pasaka“. Rašinių vertinamo kriterijai: originalumas, argumentuotas savo minčių dėstymas, kūrybiškumas, temos atitikimas (rašinys skirtas Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti, prisimenant savo senelius).
Konkurse dalyvavo ir tapo nugalėtoja 4a klasės mokinė Elzė Žižytė (mokytoja Edita Suchockienė). 4c klasės Deimilės Čeraitės (mokytoja Rūta Jasionienė) močiutė Marija Palaikienė, kuri taip pat tapo konkurso nugalėtoja.
Sveikiname, džiaugiamės ir didžiuojamės rašinių konkurso nugalėtojomis.
Parengė: mokytojos Edita Suchockienė, Rūta Jasionienė.