Tolerancijos Švyturys

Lapkričio 16 d. – minima Tarptautinė  Tolerancijos diena. Šių metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos Švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis Tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius.
Pirmų klasių mokinius psichologė ir socialinė pedagogė supažindino su žodžio „Tolerancija“ reikšme, kalbėjosi apie žmonių panašumus ir skirtumus, rodė filmukus Tolerancijos tema ir juos aptarė.
II –IV klasės  dailės ir technologijų metu kūrė Tolerancijos Švyturius, aptarė kokius tolerancijos/ netolerancijos pavyzdžius mokiniai žino. IIIa ir IIIb klasės mokiniai sukūrė plakatą su sentencijomis apie Toleranciją ir Tolerancijos Švyturį – mozaiką.
Parengė socialinė pedagogė Deimantė Navickienė.