Adventiniai rytmečiai

Tikybos mokytoja Gintarė tris antradienius kviečia klasių srautus dalyvauti netradicinėje pamokoje „Advento rytmečiai“. Aktų salėje susirinkę mokiniai, mokydami vieni kitus, pagiedojo Jėzui skirtą giesmelę, išklausė tikybos mokytojos pasakojimą, kaip atsirado adventinis vainikas. Trečiokai perskaitė adventinio laikotarpio reikšmingus dalykus, uždegė pirmąją violetinę žvakę. Tuomet vaikai susiskirstė į grupeles po 5-7 ir plėšydami ir klijuodami kūrė adventinio vainiko aplikaciją. Džiugino tai, kad vaikai iš skirtingų klasių dalinosi spalvotu popieriumi, o ketvirtokai padėjo pirmokams užbaigti klijuoti pirmąją žvakę. Mokiniai pademonstravo vieni kitiems savo grupinius darbus, kuriuos tęs kiti mokiniai kitus antradienius. Adventinio rytmečio pamokoje susijungė mokinių bendradardarbiavimo ir pagalbos vieni kitiems ugdymas.
Parengė E.Kurklietienė.