2019-12-09 Edukacija „Gintaras“

Gruodžio 9 d. 4c klasės mokiniai aplankė Kauno rajone įsikūrusį Raudondvario dvarą. Tai vienas įspūdingiausių atgimusių renesanso architektūros paminklų Lietuvoje. Kadaise iškilių Lietuvos didikų Radvilų, Zabielų ir Tiškevičių valdytas dvaras. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Gintaras“. Edukacijos metu susipažino su gintaro ir kitų fosilijų susiformavimu, sužinojo priešistorinį etapą nuo dinozaurų išnykimo prieš 60 mln. metų, gintaro formavimosi prieš 40-50 mln. metų iki šių dienų. Tyrinėjo nepaprasto Baltijos gintaro savybės. Edukacijos kūrybinis iššūkis - pasigaminti sau arba tikram draugui unikalią gintarinę draugystės apyrankę! Edukacija nuostabi! Visiems pavyko pasigaminti puikias gintaro apyrankes.
Informaciją parengė mokytoja Rūta Jasionienė.