2020-03-05 Emocinė raiška pradinukų lūpose

Mokykloje vyko emocinės raiškos skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo 14 pasiruošusių mokinių. Renginio pradžioje apdovanoti daugiausiai skaitantys „Paparčio“ bibliotekoje mokiniai, o paskui kompetentinga 4 pedagoginių darbuotojų komisija sprendė apie mokinių - skaitovų raišką, tartį, emociją ir kitus skaitymo kokybės kriterijus. Apdovanoti padėkomis visi dalyviai: 10 berniukų ir 9 mergaitės. Diplomai įteikti IVa Vikai Z., Ib Militai M. ir Monikai R. Didžiuojamės renginio prizų steigėjais  - mokytoja Rūta ir buvusia logopede Regina, bei mokinius paruošusiais mokytojais Danute ir Edita. Džiaugiamės mokytoja Jolita, kuri ne tik jaukiai priėmė IIIc klasėje dalyvius, paruošė aplinką, bet ir sukūrė muzikinį foną užimdama vaikus, kol komisija skaičiavo balus.
Parengė pavaduotoja Elona.