Tėvelių AČIŪ

Noriu nuoširdžiai padėkoti mokyklai už puikų, sistemingą nuotolinio darbo organizavimą. Nuostabiausiai 1c klasės mokytojai Ievai Guzevičienei, už, net per nuotolinį mokymą, jaustą rūpestį, meilę ir šilumą, puikiai paruoštą, susistemintą ir visada laiku pateiktą informaciją, įdomias pamokas, konsultavimą bet kuriuo metu ir nuostabų, šiltą bendravimą, rūpestingą bendradarbiavimą su tėvais.
Taip pat didelis AČIŪ muzikos mokytojai Eglei Ažukienei už nuotolines muzikos pamokas, ruoštas įdomias skaidres, būrelio veiklą, vaikuose ugdomą meilę muzikai ir šiltą bendravimą, puikų bendradarbiavimą su tėvais.
Šokių mokytojai Loretai Dirvelienei ir tikybos mokytojai Gintarei Litvaitienei už pastangas ir sunkų darbą bei geranoriškumą, šiuo neįprastu laikotarpiu, kuris puikiai parodė, kad jūsų mokykla puikiai susitvarko su visais iššūkiais. Labai džiaugiamės, kad mūsų dukra Atėnė lanko šią šaunią mokyklą :)
Gero poilsio visiems ir gražios vasaros :)
1c klasės mokinės Atėnės Čistovaitės tėveliai.