Pasitikome naujus mokslo metus

Neįprastai, bet iškilmingai nuskambėjo tautinė giesmė ir mokyklinis skambutis mokyklos kieme rugsėjo pirmąją. Šiemet 1 ir 4 klasių mokiniai rinkosi į pirmąją ir paskutiniają rugsėjo pirmosios šventę „Papartyje“, o 2-3 klasių mokiniai ir jų artimieji atvyko vėliau į antrąjį renginį. Pirmokai susirado savo klasių raides spalvinguose balionuose: Ilona - Ia, Edita - Ib, Rūta - Ic klasės mokytojos. Į svečius netikėtai atvyko voveriukas Tornas, sveikinęs vaikus su švente ir kvietęs juos sportuoti. Mokyklos direktorė linkėjo visiems saugoti sveikatą ir būti sveikiems šiais ypatingais mokslo metais. Pirmą kartą klasių pirmosios pamokos vyko mokyklos kieme ir tai sąlygojo tėvelių galimybę dalyvauti ir iš tolėliau stebėti pirmąją pamoką. Dėkojame tėveliams už apsaugos priemones ir saugius atstumus nuo mokinių. Džiugu buvo matyti rudeninę gėlių jūrą.
Informaciją parengė pavaduotoja Elona.