TAGregbis startavo „Papartyje“

Šį rudenį mūsų sveikatą stiprinančioje mokykloje net ir sunkinančiomis covid prevencijos sąlygomis mokyklos kieme visų klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su nauja sporto šaka TAGregbiu (gaudynių principu paremta nekontaktinė regbio žaidimo forma). Net 20-yje pamokų treneriai Paulius ir Augustas supažindino vaikus su šios sporto šakos taisyklėmis, priemonėmis, komandiniu susiskirstymu. Pastebėjus mokinių susidomėjimą, treneriai nusprendė trečiadieniais ir penktadieniais po pamokų tęsti treniruotes A. Smetonos gimnazijos stadiono aikštelėje šalia mokyklos. Matydami, kad mokiniai net ir labai vėjuotomis ir šaltomis dienomis vis tik ateina į treniruotes, Tagregbio treneriai sprendžia mokinių treniruočių uždarose patalpose klausimą.
Ačiū už fanatiškai mylintiems šią sporto šaką treneriams, kurie uždega vaikus sportuoti lauke ir jungtis į komandinį žaidimą.
Pavaduotoja ugdymui Elona Kurklietienė.