Protmūšis „Europos šalys“

Ketvirtadienį po pamokų, būrelį „Augu europiečiu“ lankantys mokiniai, skubėjo į anglų k. kabinetą, kur jų laukė rimtas išbandymas- protų mūšis „Europos šalys“. Susiskirstę komandomis ir sugalvoję originalius pavadinimus, vaikai kibo į darbą. Kauno Europe Direct informacijos centro vadovė Diana Lukoševičiūtė – Burneikienė pateikė eilę klausimų.
Pirmas turas prasidėjo nuo skaidrėse rodomų užuominų, kurias įveikus, mokiniai įvardijo pačias įvairiausias Europos šalis.
Antrame ture pradinukams reikėjo iš pateikto paveikslėlio, atspėti, koks literatūros kūrinys pavaizduotas ir kokios šalies autorius jį parašė. Buvo nelengva, bet mokiniai labai išradingi.

Tuo metu, kai buvo skaičiuojami taškai ir suvedami rezultatai, vaikai padainavo būrelio dainą „Hello to all the children of the world“.
Bendradarbiaudami komandoje, vieni kitiems padėdami, mokiniai įveikė visas užduotis ir džiaugėsi savo pasiekimais. Už šaunų dalyvavimą protų mūšyje mokiniai buvo apdovanoti knygomis „Pažinkime Europą“, žemėlapiais ir kitomis smulkiomis staigmenomis.
Informaciją parengė anglų k. mokytoja Edita.