Tėvelių atsiliepimai apie mokyklą

Po netradicinių užsiėmimų išvykoje pas perlinius danielius:
trečiokės mama: Ačiū, tikrai nuostabios akimirkos, vaikų akys ir šypsenos viską pasako. (L. Č.).
Trečioko mama reflektavo: Smagu, kad organizavote tokią išvyką, M. grįžo kupinas emocijų. Labai ačiū. (I. M.)

Tėvų atsiliepimą apie mokytoją Ingridą
Noriu padėkoti mūsų mylimai mokytojai Ingridai Jakovičienei 3 b. už puikų darbą su vaikais, tokiu sunkiu metu, dėkui už jos kantrybę, mokėjimą paaiškinti, labai ją mylim ir džiaugiamės ją turėdami.
Pagarbiai
Kamilės mama

A.Leškėno padėka
Sveiki. Dėkui Jums už gerus žodžius. Mūsų šeima ir labai džiaugiasi už Mykolo ir jo klasės pasiekimus. Be visų pedagogų bendro darbo tikrai nebūtų tokio rezultato. Andrius, Mykolo tėtis.

2019-05-12 Tamo dienyne ketvirtoko tėveliai rašo:
Laba diena. Ačiū Jums už mokyklos aplinką, kurioje vaikas turi galimybę siekti savo tikslų, jaučiasi saugus. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės vaiko pasiekimais. Gražios artėjančios mokslo savaitės. Eimanto tėvai.

Augusto Šukio mamos padėka

Virginija ir Saulius Jakelaičiai apie „Gerą mokyklą“

Pauliaus Svirkos padėka