Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

4c Domanto sėkmė

Balandžio 16 dieną 4c mokinį Domantą ir visos klasės vaikus pasiekė džiugi žinia. Domantas dalyvavo respublikiniame gamtosaugos konkurse „Aš noriu išlikti“ ir laimėjo jame III-ją vietą iš 150 dalyvavusių konkurse Lietuvos mokyklų. Jo sukurtas lipdinys nykstantis Lietuvos paukštis kukutis patiko ir už jį balsavusiems vaikams, ir komisijai, kuri ir skyrė trečiąją vietą. Domantas apdovanotas diplomu, knyga ir džemperiu su konkurso emblema. Džiaugiamės gražiu laimėjimu ir linkime kūrybinės sėkmės.
Informaciją parengė mokytoja Jolita Čistovienė.

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLO UNIVERSITETO PADĖKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Didžiuojamės pirmoku

Didžiuojamės 1a klasės mokiniu Deimantu Jakštu pirmokų grupėje tarptautiniame matematikos konkurse PANGEA 2021 laimėjusiu 3 vietą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KVIEČIAME Į VIRTUALIĄ PARODĖLĘ...

DAILĖS IR KERAMIKOS BŪRELIŲ MOKINIAI KVIEČIA VISUS PASIDAIRYTI PO PARODĖLĘ, SKIRTĄ ATSKUBĖJUSIAM PAVASARIUI.
PRISTATOME NUOTOLINIŲ DAILĖS IR KERAMIKOS BŪRELIŲ MOKINIŲ SUKURTUS DARBELIUS IR TIKIMĖS KAD JIE NUKELS VISUS Į PAVASARIO DŽIUGIAS AKIMIRKAS, SUTEIKS ŠILUMOS IR DŽIAUGSMO, BEI PRASKAIDRINS KASDIENYBĖS RUTINĄ...
DĖKOJU DAILININKAMS UŽ JŲ KŪRYBIŠKAS MINTIS IR ŠILTUS DARBELIUS, TIKIUOSI VĖL GREITAI SUSITIKSIME MOKYKLOJE IR SUKURSIME DAR DAUGIAU DARBELIŲ, KURIE DŽIUGINS TĖVELIUS, DRAUGUS IR ARTIMUOSIUS. PRISTATYSIME PARODĖLES IR DALYVAUSIME KONKURSUOSE...
AČIŪ VISIEMS, RADUSIEMS LAIKO IR NORO KURTI KARTU!
DAILĖS MOKYTOJA EDITA VALINSKIENĖ.

Skaityti daugiau...

Žemės diena

Paparčio“ ketvirtokai dalyvavo virtualioje pamokoje žemės dienai.
PAŽYMA DĖL RESPUBLIKINIŲ BENDRADARBIAVIMO PAMOKŲ ORGANIZAVIMO.

 

 

 

 

Balandis - švaros mėnuo

„Balandis – švaros mėnuo“. Visuomenės sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė balandžio mėnesį, kartu su pirmų ir antrų klasių mokiniais prisiminė pagrindinius asmens higienos principus. Kaip teisingai plauti rankas svarbu ne tik tam, kad jos būtų švarios, bet ir tam, kad apsaugotume save ir aplinkinius nuo užkrečiamų ligų. Asmens higienos įgūdžiai žmogui formuojami jau vaikystėje. Todėl vaikus nuo mažens turime pratinti plauti rankas, kad įgytų svarbius higienos įgūdžius.
Mokiniai prisiminė taisyklingus rankų plovimo žingsnelius: „rankyčių pasisveikinimas, nugaryčių plovimas, delniukų pakutenimas, saulyčių piešimas“ ir kt.
Informaciją parengė visuomenės sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė.

Skaityti daugiau...

„ŽYDINTIS MEDIS“

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „ŽYDINTIS MEDIS“ dalyvavo 1b ir 1c klasių mokiniai. Savo meninius sugebėjimas vaikai perteikė piešiniuose. Darbeliuose atsispindėjo pavasaris, žydinčiai medžiai. Patys meniškiausi, originaliausi, atitinkantys konkurso reikalaimus piešiniai buvo atrinkti ir išsiųsti į konkursą. Už dalyvavimą konkurse visi dalyviai gavo padėkas. 1b klasės - Emilis Stoškus, Milda Vanagaitė, Emilis Stančauskas. 1c klasės – Eva Kuznecova, Judita Donec, Arnas Mackevičius, Monika Ivaškevičiūtė.
Informaciją parengė mokytojos  Edita Suchockienė, Rūta Jasionienė.

 

 

 

 

 

 

Skaityti daugiau...

SPEKTAKLIS ISTORINE TEMA „ŽALIA GYVA“

1 klasių mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo edukaciniame teatro „Teatriukas“ spektaklyje  istorine tema „Žalia gyva“.
Tai – tarsi gyva istorijos pamoka, skatinanti prisiminti, telktis ir didžiuotis savo tautos istorija, vystanti kritinį mąstymą, kūrybiškumą.
Žalia gyva - senas vaikų žaidimas. Jį Vilniuje ir apylinkėse žaidė pokario vaikai - bet kuriuo momentu vaikas galėjo ištarti " žalia gyva" ir draugas turėjo parodyti prie savo kūno glaudžiamą žalią, gyvą lapą, gėlės žiedą ar pan. Žiemą tai buvo nelengva užduotis!
Profesionali kūrybinė grupė pasitelkusi nuotraukas , literatūrinę medžiagą (daugiausia naudota G.Mareckaitės knygos „Anapus ir anapus Vilniaus vartų“ medžiaga), gyvus prisiminimus kūrybiškai ir jautriai sudėliojo originalų scenarijų, kurio veikėjai - įvairių tautybių, įvairių laikotarpių mažieji Vilniaus gyventojai. O istorijos – pačios įvairiausios – ir labai linksmos, ir liūdnos, ir sukrečiančios – tokios, kokia Vilniaus ir visos Lietuvos istorija (iš Vokietijos bėgiais keliaujančio ir ieškančio tėvų berniuko istorija, mergaitės su ožkele, gyvenančios Aušros vartų palėpėje,  žydų berniuko Romeno meilės istorija, traukiniai į Sibirą, Baltijos kelias  ir kt.).  
Spektaklio metu visi mokiniai turėjo po žalią lapelį ir kartu su aktoriais atliko užduotis, keliavo istorijos laiko juosta. Patyrė puikių emocijų, klasėse aptarė, kad ne visada vaikai gerai gyveno.
Informaciją parengė mokytojos  Rūta Jasionienė, Edita Suchockienė.

Skaityti daugiau...

„Vaikų Velykėles 2021“

1b, 1c klasių mokiniai dalyvavo labdaros ir paramos fondas „ŠVIESKIME VAIKUS“ projakte „Vaikų Velykėles 2021“. Savo sukurtais, išmargintais margučiais pasidalino projekte. Ačiū vaikam už sukurtą Velykinį margutį.
Informaciją parengė mokytojos  Rūta Jasionienė, Edita Suchockienė.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Sportuojame kitaip!“

Ankstyvą rytmetį 1a,1b ir 1c klasių mokiniai praleido aktyviai sportuodami. Pirmokėliai  dalyvavo nuotolinėje fizinio ugdymo pamokoje, kurią vedė Ramygalos gimnazijos fizinio lavinimo mokytojas Egidijus Marozas. Puikiai, sportiškai nusiteikę mokiniai aktyviai pasportavo ir su puikia nuotaika tęsė darbą kitose pamokose.
Informaciją parengė mokytojos  Rūta Jasionienė, Edita Suchockienė.

 

 

Skaityti daugiau...