Informacija apie pedagogus

1.  Asakavičienė Danutė - Vilniaus pedagoginė mokykla, pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė, 2b kl. auklėtojaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

2. Čistovienė Jolita - Šiaulių universitetas (Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas), pradinio mokymo mokytoja, mokytoja metodininkė, 4c kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

3. Dirvelienė Loreta - Lietuvos sporto universitetas (Kūno kultūros institutas), sportinių šokių trenerė, šokių vyr. mokytoja, neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

4. Gintarė Griškonienė - Vytauto Didžiojo universitetas, vadybos ir verslo administravimo bakalaurė, socialinė pedagogė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

5. Guzevičienė Ieva - Klaipėdos universitetas, edukologijos bakalaurė, pradžios mokyklos mokytoja, mokytoja metodininkė, 2c kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

6. Jakovičienė Ingrida - Lietuvos edukologijos universitetas, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogikos bakalaurė, mokytoja, 3b kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

7. Jasionienė Rūta - Šiaulių universitetas (Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas), pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė, 1c kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

8. Kasparevičienė Laima - Vilniaus kultūros mokykla, muzikos mokytoja metodininkė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

9. Kavoliūnienė Daiva - Šiaulių universitetas, pradinio ugdymo pedagogikos bakalaurė, Vilniaus pedagoginis universitetas, anglų filologija, anglų kalbos vyr. mokytoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

10. Kelpšienė Ilona - Šiaulių universitetas (Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas), pradinio ugdymo pedagogikos ir muzikos mokytoja, mokytoja metodininkė,1a kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

11. Lipkytė Laura - Mykolo Romerio universitetas, bakalaurė, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, klinikinės sveikatos psichologijos magistrė, psichologė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

12. Lišauskienė Jolanta Raimonda - Šiaulių universitetas (Šiaulių pedagoginis institutas), defektologė, logopedė, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

13. Litvaitienė Gintarė - Vytauto Didžiojo universitetas, religijos pedagogikos bakalaurė, tikybos mokytoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

14. Lukauskienė Violeta - Vytauto Didžiojo universitetas, mokyklinės psichologijos magistrė, psichologė, vaiko priežiūros atostogose.

15. Rudzevičius Vygintas - Vilniaus universitetas, taikomoji matematika, informacinių technologijų sistemų administratorius, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

16. Strazdauskienė Ramunė - Lietuvos edukologijos universitetas (Vilniaus pedagoginis universitetas), edukologijos bakalaurė,  mokytoja metodininkė, 3a kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

17. Strolienė Audronė - Šiaulių universitetas, edukologijos magistrė (pradinio ugdymo pedagogikos studijų programa), pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė, 3c kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

18. Suchockienė Edita - Šiaulių universitetas, socialinių mokslų bakalaurė, pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė, 1b kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..