Informacija apie pedagogus

1.  Asakavičienė Danutė - Vilniaus pedagoginė mokykla, pradinių klasių mokytoja, mokytoja metodininkė, 1 kl. auklėtojaŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

2. Bartuševičius Ovidijus - Lietuvos sporto universitetas, kūno kultūros magistras, neformaliojo švietimo mokytojas, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

3. Čistovienė Jolita - Šiaulių universitetas (Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas), pradinio mokymo mokytoja, mokytoja metodininkė, 3b kl. auklėtoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

4. Dirsytė Ugnė - Vytauto Didžiojo universitetas, ugdymo mokslų (religijos pedagogikos) bakalaurėtikybos mokytoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

5. Dirvelienė Loreta - Lietuvos sporto universitetas (Kūno kultūros institutas), sportinių šokių trenerė, šokių vyr. mokytoja, neformaliojo švietimo (šokio) mokytoja, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..