Lietuvių kalbos savaitės „Eilėraščiai“

-Ar žinote tą jausmą, kai klausantis kažko per odą bėga šiurpuliukai?  Taip nutiko kai kuriems komisijos nariams, klausantis pirmokų deklamuojamų eilėraščių. Vasario 15 d. laboratorijų klasėje deklamavo ir skaitė eilėraščius pirmokai: Kotryna, Benas, Andrėja, Dagnė, Indrė, Viltė, Miglė, Luna, Rimantas Nojus. Komisijoje buvo mokytojai padėjėjai Egidija bei Angelė, taip pat vertino IVc klasės mokiniai Viktorija ir Emilis. Lengva nebuvo, nes ir pirmokai nustebino išraiška, pasiruošimu, eilėraščių ilgumu ir Maironio deklamavimu. Komisijos vertinimu diplomai skirti Kotrynai (Ia kl.), Andrėjai (Ib kl.), Rimantui Nojui (Ic kl.).
Didžiuojamė puikiu vaikų pasiruošimu, dėkoju mokytojoms Ievai, Rasai, Danutei ir  žinoma pirmokų šeimoms.