106-eri Lietuvos Nepriklausomybei

Ypatingai pakiliai nusiteikę, su trispalvėmis rankose „papartiečiai“ rinkosi mokyklos kieme paminėti Lietuvos nepriklausomybės gimtadienį.  Oriai nuskambėjus tautinei giesmei, gražų pasveikinimą Lietuvai ir vaikams padovanojo teatro būrelio mokinių grupės: pirmokai ir antrokai - ketvirtokai. Diplomantas Rimantas Nojus padeklamavo savo raiškųjį eilėraštį Lietuvai. Sveikinimo žodį tarė mokyklos darbuotojas, Laisvės gynėjas, Vyčio kryžiaus vėliavnešys Petras. Jis pakvietė visą bendruomenę į penktdienio renginį Kaune prie Karo muziejaus ir pagyrė jaunuosius „Paparčio“ piliečius už tautiškumo mokymąsi. Mokiniai padovanojo Lietuvai gražią dainą ir bandė apkabinti mokyklą skanduodami LIE_TU_VA. Būtent IIb mokiniai tiksliai žinojo gimtadienio metus. Dėkoju visiems, prisidėjusiems prie gražaus paminėjimo organizavimo.