Perlinių danielių parke

Kovo 13-ąją dieną grupelė antrokų, lydimi kelionės sumanytojos, logopedės/spec pedagogės Evelinos Rasimienės išvyko į ramybės oazę, miškų apsupty, kurioje gyvena virš šimto gyventojų su kanopėlėmis ir pusšimtis pūkuotų triušiukų.
Tai perliniai danieliai, jie labai gražūs gyvūnai: mažesni už stirnas, gracingi ir labai draugiški.
Gyvūnų lankymas tai lyg terapija - plačiai žinomas būdas padedantis atsipalaoduoti, gyvūnų stebėjimas, maitinimas iš rankų, buvimas šalia jų padeda nuraminti mintis, patirti džiaugsmą, pamiršti rūpesčius. Raguočių terapija yra savotiška meditacija. Buvimo su gyvūnais poveikis vaikų savijautai itin teigiamas, tinkantis ir vaikams ir suaugusiems norintiems pamedituoti, atrasti save, nuraminti mintis ar jausmus.
Didelį AČIŪ tariame VŠĮ „Perlinių danielių parkui“, kurie sutinka dovanati šias emocijas vaikams.
Perliniai danieliai laukia visų  kiekvieną dieną. Plačiau informaciją galite rasti jų internetinėje svetainėje.