Kauno „Paparčio“ pradinė mokykla

Tėvams apie sveiką mitybą

VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra norėtų Jūsų įstaigą informuoti apie Vaisių vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos naują interneto svetainę - “Sveikas maistas – sveikas vaikas”: https://www.pienasvaisiai.lt/.

 

Ši svetainė skirta mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams. Siekiame, kad svetainė taptų viena erdve, kurioje būtų pateikiama visa informacija apie sveiką mitybą ir sveiką gyvenimo būdą. Norėtume paskatinti ir Jūsų įstaigą visus metus teikti informaciją apie mokykloje ar darželyje įgyvendinamus projektus bei renginius, susijusius su svetainės tematika. Informaciją bei nuotraukas galite atsiųsti mums, o mes ją patalpinsime mūsų interneto svetainėje.

 

Būtų šaunu, jeigu galėtume bendradarbiauti ir augti sveikesniais kartu!

 

Taip pat norime pasidalinti su Jumis nuorodomis į vaikams skirtas mokomąsias knygas "Auk sveikas, vaike". Leidinius parengė UAB "Šviesa". Ši Europos Sąjungos mokykloms skirta programa įgyvendinta teikiant Europos sąjungos finansinę paramą. Programos įgyvendinimą organizavo ir rėmė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija! 

 

Leidinius galite parsisiųsti čia:

 

"Auk sveikas, vaike" 3 - 4 klasės mokiniams: 

https://drive.google.com/file/d/1MESPU2qsmr0kaKr_7zoiAwS6ibZOWWbF/view

 

"Auk sveikas, vaike" 1 - 2 klasės mokiniams:
https://drive.google.com/file/d/1yj1Wq31rsXUzFZSjtRpFYaIyws5NUkFl/view

 

"Auk sveikas, vaike" 5 - 6 metų vaikams:
https://drive.google.com/file/d/1kpLtiKHKN6dTU8NOl8cuE14scoW37335/view

 

"Auk sveikas, vaike" 2 - 4 metų vaikams:
https://drive.google.com/file/d/14E-EaJ5SNAHJt3crzxNMTvGq0IMVknau/view

 

Tai puikios mokomosios knygos Jūsų moksleiviams apie sveiką mitybą, vaisius ir daržoves, pieną ir pieno gaminius bei fizinę sveikatą!