„Mano diena mokykloje“

Mokykloje vyko prasminga formaliojo ir neformaliojo švietimo integracija. Jaunučių choro, teatro ir Fregolinos šokių būrelių mokiniai, vadovaujami mokytojų Martyno, Skaistės ir Loretos, demonstravo  klasiokams pačių sukurtą projektinę veiklą „Mano diena mokykloje“. Stebėtojai mokėsi būti kultūringais žiūrovais, natūraliais judesiais atspindėjo veiklas scenoje. Mokiniai, kurie du kartus iš eilės atliko pasirodymą skirtingų klasių srautams, turėjo puikų patyrimą krūviui ir ištvermei, bei galimybę įsivertinti.  Džiugina, kad scenoje mokiniai jautėsi laisvai, drąsiai, emocingai atliko dainas, sugebėjo išjudinti publiką. Karaliavo ne tik puiki ugdymosi atmosfera, tobulėjo mokinių kultūrinė kompetencija ir saviraiška.